Pořádáme...
25. května 2019 - 14.00
Dětský den 2019

6. a 7. července 2019
100 let Sokola Plaveč

Kontakt
T.J. Sokol Plaveč
Sokolská 128
671 32 Plaveč

Telefon:
+420 773 087 775
Email:
info[zavináč]sokolplavec.cz
Program oslav     Vstupenky     Oficiální plakát

100 let Sokola Plaveč

A je to tady! Největší akce, jakou kdy Sokol Plaveč uspořádal. A není to jen ledajaká akce, slavíme přesně 100 let od založení našeho spolku a připravili jsme si pro Vás nabitý program, který Vám zpestří prodloužený letní víkend. Své místo si tu najdou všechny věkové skupiny, posuďte sami.


Program oslav aneb co Vás čeká?


Pozor: Časy jsou orientační a mohou se měnit.

Sobota 6. července 2019


Přednáška Michala Doležela

10.00 (sokolovna)


Přednáška Michala Doležela o historii Sokolu, jeho začátcích, vývoji a statečnosti za dob válečných i normalizačních.


Divadelní představení Lesonické ochotnické sešlosti

11.30 (sokolovna)


Lesonická ochotnická sešlost si pro Vás připravila divadelní hru Chlap na zabití - francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.


Když se v sousedních hotelových pokojích setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou… Dotěrný soused mu totiž začne narušovat precizně připravený atentát. A on v tuto chvíli netuší, že zbavit se jednoho blbce bude nad jeho síly…


Autor komedie Chlap na zabití je slavným francouzským dramatikem, hercem, režisérem, scenáristou a producentem. K nejznámějším Veberovým scenáristickým počinům patří například snímky Muž z Acapulka, Blbec k večeři, Otec a otec, Kopyto, Klec bláznů a Velký blondýn s černou botou.


Otevření výstavy 100 let Sokola Plaveč

13.30 (sokolovna)


Po celou dobu oslav budete mít možnost v prostorých sokolovny shlédnout výstavu pod příhodným názvem 100 let Sokola Plaveč. Uvidíte zde vývoj Sokola Plaveč v celé jeho historii, včetně fotografií a artefaktů, mezi kterými bude nejvzácnější ručně psaná kniha členů z roku 1919!


Alband

14.00 (venkovní areál)


Pod názvem Alband je volné sdružení muzikantů, kteří celý svůj hudební život zasvětili bigbítu. Všichni prošli několika rockovými kapelami, ale jejich hlavním pojítkem je spolupůsobení v brněnském Kernu. Žádný z nich se tímto projektem tvrdé rockové muziky nezříká, ale momentálně si pro vyváženost jako svůj hlavní tvůrčí nástroj zvolili hudbu akustickou.


Páni kluci

17.00 (venkovní areál)


Rapper Phoenix a Páni kluci z kapel NODUR a Irnis spojili síly, aby dali vzniknout funglnovýmu projektu. Sample, rap, kytara, bicí a basa tvrdí muziku, co to dá!


Pokáč

22.00 (venkovní areál)


Pokáč, vlastním jménem Ing. Jan Pokorný, je český písničkář a textař hrající na kytaru a ukulele. Patří mezi první české interprety propagující svou hudební tvorbu na portálu YouTube. V jeho písních se často nachází ironie, sarkasmus a nadsázka. Ve svých textech často zpracovává témata běžného života.


Alrox

20.00 - 21.30, 23.30 - 2.00 (venkovní areál)


Skupina Alrox hraje ty největší rockové pecky od skupin jako jsou Arakain, Citron, Kreyson, Mogul, Kabát, XIII.století, Markýz John, Turbo, Hudba Praha, Argema, Horkýže slíže, Katapult, Kern, Iné Kafe,Team, Judas Priest, Deep Purple, Metallica Tublatanka. V Plavči si získali svoje publikum a budou nám hrát k tanci a poslechu až do ranních hodin.


Neděle 7. července 2019


Dechová hudba Dubňanka

10.00 (venkovní areál)


Dechová hudba DUBŇANKA byla založena roku 1981 v Dolních Dubňanech u Moravského Krumlova. Repertoir kapely je tvořen nejen skladbami v rytmu polky a valčíku předních moravských autorů (B.Kameník, J.Slabák, A.Michna, Z.Gurský, M.R.Procházka, M.Prajka, V.Maňas, V.Pfeffer a M.Kolstrunk), ale i skladbami tanečního charakteru.


Mezi významné úspěchy kapely z poslední doby patří i 1.místo s vyznamenáním CUM LAUDE na mezinárodní soutěžní přehlídce "Dychovky v Preši" v roce 2009, či 3.místo v MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DECHOVÝCH HUDEB - ZLATÁ KŘÍDLOVKA 2010 navíc okořeněné cenou za největší sympatie diváků.


Veselá trojka

14.00 (venkovní areál)


Doslova hvězdy hudební televize Šlágr TV. Jde o tři dlouholeté kamarády, kteří celý život hráli muziku pro široké vrstvy posluchačů. Doba ale rychle plyne a tak i oni se dostali do důchodového věku a hudbu, kterou nyní hrají, tvoří pro všechny, kteří si rádi poslechnou lidovou písničku. Jejich hlavní náplní je skládání vlastních písní s důrazem na pěkný text.


Zdeněk Izer

16.30 (venkovní areál)


Zdeněk Izer je český herec, bavič a moderátor. Jeho doménou je parodie známých televizních pořadů. Jeho vtipy a televizní skeče zná snad každý, a proto jsme velice rádi, že se zúčastní našich oslav a procvičí nám naše bránice.


Divokej Bill revival

18.00 (venkovní areál)


Krátce z jara roku 2008 se v okolí města Náchod zrodila kapela Uhaste Ester, která se během pár měsíců stala velice oblíbená a to hlavně díky netradičnímu obsazení hudebních nástrojů jako jsou například housle a banjo. Už v tuto chvíli to byl jistý signál, který směroval k výběru reperotáru mimo české, ale i zahraniční rockové scény. Kapela objevila kouzlo hudby Divokýho Billa, jehož skladby postupně zařazovala do svého repertoáru. Po třech letech se členové kapely dohodli, že by intepretovali pouze skladby Divokýho Billa a tím byl položen základní kámen seskupení DBR – Divokej Bill Revival.


Vstupenky - v prodeji od 6. 5. 2019


Cena vstupenek


Sobota nebo Neděle - 250,- Kč
Oba dny - 350,- Kč

Děti do 14,99 let mají vstup zdarma!

Prodejní místa


Knihkupectví COMENIUS

Adresa: Kovářská 4, 669 02 Znojmo
Otevírací doba: Pondělí – Pátek: 8.00 – 17.00, Sobota: 9.00 – 11.30

Obecní úřad Plaveč

Adresa: Náves 63, 671 32 Plaveč
Otevírací doba: Pondělí a Středa od 15.00 - 18.00

eVstupenka

Adresa: info@sokolplavec.cz
V emailu, prosím, specifikujte pro kolik osob, a na které dny chce lístek zakoupit. Do 24h Vám zašleme platební údaje a po přijetí platby obdržíte eVstupenku.

Oficiální plakát


Oficiální plakát - 100 let Sokola Plaveč

Sponzoři:

Autojeřáby Jantač Obec Plaveč Marcomedia Lidl

Jihomoravský kraj

© T.J. Sokol Plaveč 2014 - 2018 © Autor: Dušan Koc