Zveme Vás na

Sportovní akce

Celoroční akce

Kruhový trénink se Sašou

Toto cvičení jsme podpořili při jeho samotném vzniku. Plavečské ženy se na začátku roku 2015 začaly scházet ke kruhovému tréninku, které pod vedením naší členky Alexandry Neradové probíhá každý pátek od 17.30 v budově plavečské sokolovny.

Přidat se k nim můžete kdykoliv během roku, co bude cvičení probíhat a to samozřejmě i pánové. :) Za každé cvičení se vybírá na osobu 30,- Kč. Členové T.J. Sokol Plaveč mají cvičení zdarma. Pokud i vy chcete využít členských výhod, vyplňte nezávaznou přihlášku.
Těšíme se na Vás!

Hrátky s našimi robátky s angličtinou - Momentálně neprobíhá!

Toto cvičení jsme zorganizovali na začátku zimního období roku 2013 ve spolupráci s naši členkou Alexandrou Neradovou. Ta má společně se svými pomocnicemi pro děti každé úterý od 17h vždy připraven program, do kterého se zapojují všechny děti společně. Na začátku každé hodiny probíhá výtvarná nebo nauková činnost, která přechází do cvičení, kde děti zapojují celé tělo. Jedná se o lehčí formu cvičení, která netrvá déle než jednu hodinu. Začátkem školního roku 2014/2015 jsme pro děti s rodiči připravili i lehkou formu angličtiny. Děti se pomocí lehkých slovíček, básniček a říkanek mohou seznamovat s jedním ze světových jazyků.

Hodinu plnou her a cvičení mohou s dětmi strávit také rodiče, kteří se mohou aktivně zapojovat. Cvičení se koná v budově mateřské školy v Plavči.

Registraci provádějte předem na telefonním čísle 608 676 867 u Alexandry Neradová!! Ta Vám poskytne veškeré informace o průběhu hodiny.

Zapojte do hodiny i Vaše děti, ať zmenšíte jejich čas strávený u počítače nebo televize a zároveň je dostanete mezi kolektiv jejich vrstevníků.

Těšíme se na Vás!

Jednodenní akce

Turnaj v badmintonu

Turnaj v badmintonu o putovní pohár BEDBOŠ CUP pro kategorii muži a ženy, který se pořádá v měsíci březnu.

Sokolák - běžecký závod

Naším novým projektem se stal běžecký závod Sokolák. Jedná se o nový název 3 km trati, která vede z parku Panského dvora podél hráze Jevišovky a zpět ulicí Kamínka do parku. Na první ročník se dostavilo celkem 15 běžců, kteří byli rozděleni do 8 kategorií (děti chlapci do 7 let a děti dívky do 7 let na 500m, muži do 30, 45 a 60 let na 6km, muži na 3km a ženy do 30, 45 let na 3km). Závodu se zúčastnil i absolutní vítěz a nový držitel traťového rekordu Josef Bobek, který ve svých 68 letech předvedl fascinující výkon a zaslouženě vyhrál! Předvedl tak, že běh není jen o věku, ale také o tvrdém tréninku. Otatní běžci se nechtěli nechat zahandbit a podali všichni svá osobní maxima, za což jim patří veliký obdiv. Máme zájem na tom, aby se ze Sokoláku stal známý bežecký okruh.

Štěpánský turnaj ve stolním tenise

Jelikož má naše jednota ve stolním tenise již dlouhou historii, stal se tento turnaj, který vždy na konci roku pořádáme, již neodmyslitelnou součástí oslavy svátků Vánočních. O turnaj 26. prosince je vždy velký zájem. Během něj je vždy pohodová a kamarádská atmosféra, která k Vánocům jistě patří. Soutěžící si odnesou originálná poháry pro první tři místa a až do 10 místa je vždy také nějaká ta symbolická cena.

Pokud jste se turnaje ještě nikdy nezúčastnili a máte rádi stolní tenis, tak určitě neváhejte nás i letos 26. prosince navštívit. Bližší informace se vždy ve velkém předstihu dozvíte na našich stránkách.

Dětský den

Každý rok na přelomu června a července pořádáme pro ty nejmenší celodenní akci, která jim má vždy co nabídnout. Pro děti jsou připraveny atrakce, závodiště a spousta odměn za splňování nachystaných úkolů. Každý rok se snažíme zaujmout něčím novým. I tento rok nebude vyjímkou a máte se opravdu na co těšit!

Sponzoři:

Autojeřáby Jantač Obec Plaveč Marcomedia Lidl